Дата оновлення: 11.07.2023

Договір публічної оферти

Визначення термінів:

Інтернет-магазин Original Style.
Адреса: originalstyle.com.ua
Електронна пошта: info@originalstyle.com.ua / support@originalstyle.com.ua
Сайт - веб-сайт, що розміщений в мережі Інтернет за адресою: https://originalstyle.com.ua/,включаючи всі його веб - сторінки.
Товар - товари, зображення та/або опис яких розміщено на сайті.
Публічна оферта - спрямована невизначеному колу осіб, публічна пропозиція магазину Original Style, що стосується укладення електронного договору купівлі-продажу товарів на визначених умовах Original Style.
Користувач/Покупець – особа, що переглядає інформацію на cайті та/або замовляє, та/або отримує, та/або резервує товари із використанням технічних інструментів сайту.
Одержувач – Покупець, або особа, яка від імені Покупця фактично отримує Товар, що був доставлений компанією-перевізником.
Замовлення – належним чином оформлений та розміщений за допомогою сайту запит Користувача на здійснення купівлі обраних ним Товарів.
Акцепт – вчинення Користувачем дій, що спрямовані на прийняття умов цієї Публічної оферти.
Реєстрація – заповнення Користувачем відповідної форми на Сайті з зазначенням необхідних для ідентифікації даних.
Особистий кабінет – сторінка Сайту, що містить історію замовлень Користувача/Покупця, зроблених за допомогою Сайту та персональну інформацію, вказану при Реєстрації.
Власний кабінет Покупця може містити також іншу інформацію, необхідну для ідентифікації Користувача/Покупця та оформлення замовлень, об’єм якої визначається магазином Original Style - самостійно.

1. Загальні положення

1.1. Інформація, що розміщена на Сайті, містить умови пропозиції придбання Товару і являє собою Публічну оферту магазину, адресовану невизначеному колу осіб - користувачам Сайту.

1.2. Акцептом є факт реєстрації Користувача/Покупця на сайті, який є вираженим наміром Користувача/Покупця здійснити придбання обраних на Сайті.

1.3. Акцептом Користувач/Покупець засвідчує свою повну та беззаперечну згоду зі всіма положеннями та правилами цієї Публічної оферти без будь-яких виключень і обмежень, та підтверджує, що він ознайомлений з її умовами до моменту вчинення Акцепту.

1.4. Договір вважається укладеним з моменту підтвердження реєстрації або після успішного оформлення замовлення.

1.5. Оплата товару здійснюється виключно у гривні шляхом безготівкового розрахунку на рахунок ФОП.

1.6. Реквізити Original Style для оплати товару:

  • Найменування отримувача: ВАСИЛЕНКО Д. М. ФОП
  • Код отримувача(ЄДРПОУ): 3625603856
  • Рахунок IBAN: UA083052990000026007030137819
  • Призначення платежу: Оплата за товар
  • Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

2. Інформація про Товар, ціна Товару

2.1. Представлені фото-зразки містять один та більше видів товару певного артикулу та текстову інформацію про артикул, доступні розміри, вартість за одиницю товару та інше.

2.2. Вартість товару, представленого на Сайті вказана без урахування ПДВ.

2.3. Відомості, розміщені на сайті https://originalstyle.com.ua/ мають виключно інформативний характер.

3. Порядок оформлення Замовлення

3.1. Користувач/Покупець має самостійно оформити Замовлення на будь-який товар, який є доступним для Замовлення на Сайті.

3.2. У випадку відсутності Замовленого товару, Представник магазину Original Style зобов’язаний довести до відома Користувача/Покупця таку інформацію за допомогою засобів зв’язку, залишеними Користувачем/Покупцем при реєстрації на Сайті.

3.3. У випадку відсутності Замовленого товару Користувач/Покупець має право замінити його на Товар аналогічної моделі або анулювати Замовлення зателефонувавши на номер Гарячої лінії.

3.4. Користувач/Покупець має право скасувати замовлення зателефонувавши на номер Гарячої лінії.

4. Доставка товарів

4.1. Доставка товарів, замовлених на Сайті, здійснюється службами доставки по території України відповідно до умов, вказаних на сайті в розділі «Оплата та доставка». Доставка здійснюється кур'єрськими службами («Нова Пошта», «УкрПошта»).

4.2. При отриманні Товару Покупець зобов’язаний перевірити товар за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю.

4.3. Фактом приймання Товару Покупцем є отримання замовлення на пошті.

4.4. У випадку, якщо доставка Замовлень здійснюється службами доставки («Нова Пошта», «УкрПошта»), шляхом Акцепту цієї Публічної оферти, Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів Компаній-перевізників. З умовами таких Правил можна ознайомитись на веб-сайтах відповідних Компаній-перевізників.

4.5. Ризик випадкової загибелі та/або випадкового пошкодження Товару переходить до Одержувача з моменту отримання замовлення на пошті.

5. Повернення Товару.

5.1. Повернення Товару належної якості.

5.1.1. Повернення Товару належної якості здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» №1023-XIIвід 12.05.1991 (зі змінами та доповненнями).

5.1.2. Покупець має право відмовитися від поставленого товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання Товару виключно за умови, що збережено Товарний вид, споживчі властивості Товару, фабричну упаковку, ярлики та розрахунковий документ (електронний документ, квитанцію, товарний чи касовий чек,квиток, талон або інший документ, що підтверджує факт переказу коштів, із зазначенням дати здійснення розрахунку).

5.1.3. Повернення Товару належної якості, доставка якого була здійснена Компаніями-перевізниками здійснюється за рахунок Покупця.

5.2. Повернення Товару неналежної якості.

5.2.1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку (14 днів) недоліків споживач має право вимагати в порядку, встановленому Законом України «Про захист прав споживачів»:1) пропорційного зменшення ціни, 2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк; 3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

5.2.2. У випадку повернення Товару, що має істотний недолік відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» №1023-XIIвід 12.05.1991 (зі змінами та доповненнями), доставка якого була здійснена Компаніями-перевізниками, магазин Original Style повертає грошові кошти по факту повернення Товару. Витрати, пов’язані із доставкою такого Товару Покупцю Компанією-перевізником покривається за рахунок магазину Original Style.

5.2.3. Додаткові положення щодо порядку повернення товарів, доставка яких була здійснена Компаніями - перевізниками, зазначені у розділі Сайту «Обмін та повернення».

6.Права та обов’язки магазину Original Style.

6.1. Магазин Original Style має право:

6.1.1. В односторонньому порядку призупинити продаж Товарів та надання послуг доставки (відмовити у оформленні Замовлення/продажі та доставці Товарів) у випадку порушення Користувачем/Покупцем умов Публічної оферти;

6.1.2. На власний розсуд, в односторонньому порядку змінювати ціну на Товари. У будь-якому випадку, ціна Товару підтвердженого магазином Original Style Замовлення залишається незмінною;

6.1.3. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів, магазин вправі виключити зазначений Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, обов’язково повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення за адресою електронної пошти, вказаної Покупцем при реєстрації (або дзвінком оператора Call- центру на вказаний Користувачем/Покупцем номер телефону);

6.1.4. На власний розсуд, в односторонньому порядку вносити зміни до умов Публічної оферти, шляхом її розміщення (оприлюднення) в новій редакції на Сайті. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення (оприлюднення), якщо інший строк вступу змін в силу невизначений додатково при їх публікації.

6.1.5. Розміщувати на Сайті інформацію про рекламні заходи та маркетингові активності,які проводяться чи будуть проводитись Продавцем та/або третіми особами-партнерами Продавця. Також, відповідно до умов цієї Публічної оферти та Політики конфіденційності, надсилати на адресу електронної пошти Користувачів електронні листи з інформацією про новини, рекламні заходи, маркетингові активності, інші комерційні пропозиції магазину Original Style.

6.1.6. Організовувати доставку Замовлень, залучаючи до надання послуг з доставки третіх осіб.

6.2. Магазин Original Style зобов’язується:

6.2.1. Після здійснення підтвердження Замовлення, виконувати належним чином оформлені та підтверджені Замовлення;

6.2.2. Доставити Товари згідно з оформленим Замовленням та умовами Публічної оферти;

6.2.3. Перевірити кількісні та якісні характеристики Товару під час його пакування та підготовки до доставки;

6.2.4. Жодним чином не розголошувати інформацію про персональні дані Користувачів та Покупців, паролі та інші дані доступу відповідно до Правил Безпеки, що розміщені на Сайті;

6.2.5. Надати кожному Користувачеві можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів та інших комерційних пропозицій магазину Original Style, що направляються останнім на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації на сайті.

7. Права та обов’язки Користувача/Покупця.

7.1. Користувач/Покупець має право:

7.1.1. Обрати Товари, оформлювати та направляти Замовлення на відповідних сторінках Сайту;

7.1.2. Вимагати від магазину Original Style виконання умов та обов’язків, що передбачені цією Публічною офертою;

7.1.3. Відмовитись від отримання рекламних матеріалів та інших комерційних пропозицій магазину Original Style, що направляються останнім на адресу електронної пошти Користувача.

7.2. Користувач/Покупець зобов’язується:

7.2.1. До моменту Акцепту цієї Публічної оферти ознайомитись з усіма її умовами та положеннями;

7.2.3. Ознайомитись з інформацією про Товар (його описом), яка розміщена на Сайті, до моменту оформлення та направлення Замовлення;

7.2.4. Належним чином оплатити та отримати оформлене відповідно до умов цієї Публічної оферти Замовлення;

7.2.5. При реєстрації та/або при оформленні Замовлення надати магазину Original Style повну інформацію, що необхідна для здійснення доставки Замовлення. Користувач/Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинили неможливість належного виконання магазином Original Style своїх зобов'язань перед Клієнтом/Покупцем.

7.2.6. При одержанні Замовлення впевнитися у цілісності та комплектності Товару шляхом огляду вмісту Замовлення. У випадку виявлення пошкоджень чи неповної комплектації Товару – зафіксувати всі відмінності в Акті, який разом із Покупцем повинна підписати особа, яка здійснила доставку Замовлення.

7.2.7. Ознайомитись з Правилами перевезення вантажів Компаній-перевізників до моменту оформлення Замовлення.

8. Відповідальність сторін. Порядок вирішення спорів.

8.1. Магазин Original Style не несе відповідальності за якість каналів зв'язку загального користування та можливі перебої в мережі передачі даних (в тому числі, але невиключено глобальної мережі Інтернет), за допомогою яких здійснюється доступ до Сайту.

8.2. Будь-яка скарга або претензія Користувача/Покупця має бути оформлена в письмовій формі. Магазином Original Style будуть прийняті усі необхідні заходи, що до, задоволення скарги/претензії Користувача/Покупця, якщо така скарга/претензія буде обґрунтованою та оформленою відповідно до чинного законодавства України.

8.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або у зв'язку зним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді згідно матеріального іпроцесуального права України, з дотриманням умов щодо
підсудності та підвідомчості.

9. Форс-мажор.

9.1. Сторони звільняються від відповідальності за несвоєчасне або неналежне виконаннясвоїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком обставин надзвичайного характеру, виникнення яких не пов’язано з волевиявленням Сторін, такого як військові дії, страйки,безлад, аварії, стихійне лихо, зміни в законодавстві України, а також інші обставини надзвичайного характеру, які виникли після укладення цього Договору та безпосередньо впливають на виконання умов цього Договору та які Сторони не могли ані передбачити, ані попередити.

9.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов'язань через настання форс-мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому вигляді про виникнення вище вказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде відповідний документ, виданий уповноваженим Торгово-промисловою палатою України або іншим належним чином уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.

10. Застереження щодо збору та обробки персональних даних.

10.1. При акцепті договору Користувач/ Покупець надає свою згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297- VI « Прозахист персональних даних».

10.2. Будь-яка інформація, отримана від Користувача / Покупця, ніколи і ні за яких умовне буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чиннимзаконодавством України.

10.3. Надана користувачем / покупцем інформація використовується при обробці Замовлення, а також для надання Користувачу/Покупцю комерційних пропозицій магазину Original Style.

10.4. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Особистий кабінет» самостійно або за допомогою представників магазину Original Style.

10.5. Для того щоб забезпечити Користувача/Покупця інформацією щодо продукції,розміщеної на сайті, Original Style може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення.

10.6. Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297- VI « Про захист персональних даних».

11. Інше.

11.1. До відносин між Користувачем / Покупцем та магазином Original Style застосовуються положення чинного законодавства України.

11.2. Фотографії Товару, що містяться на сторінках Сайту, можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Описи/характеристики, що супроводжують Товар не претендують на всезагальну вичерпність інформації і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації щодо Товару Користувач повинен звернутися за номером Гарячої лінії.

11.3. Магазин Original Style може здійснювати аудіо фіксацію розмов на Гарячій лінії, з використанням відповідного телекомунікаційного обладнання, за умови повідомлення Користувачів / Покупців про факт здійснення аудіо фіксації шляхом усного застереження. Такий запис може вчинятись магазином Original Style для реалізації останнім своїх прав та законних інтересів а також, з метою підвищення якості надання послуг тощо. Магазин Original Style керується твердженням, що Користувач /Покупець, який не згоден з аудіо фіксацією розмови, має змогу не продовжувати спілкування з оператором Гарячої лінії після отримання повідомлення про здійснення аудіо фіксування.

11.4. Магазин Original Style залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію, представлену на Сайті.

11.5. Магазин Original Style залишає за собою право на те, що відгуки (знімок екрана діалогу в месенджері) від Користувача / Покупця про товар можуть бути опубліковані публічно в соціальних мережах та на сайті. У випадку наявності персональних даних Користувача / Покупця на знімку екрана, магазин повинен отримати письмову згоду в діалозі від клієнта на публікацію цих даних в мережі.